O nás

Sme veľkoobchodná a maloobchodná spoločnosť zameraná na dovoz a distribúciu svetelných zdrojov a svietidiel pre osvetlenie v priemysle, kanceláriach, obchode a domácnostiach. 

Na Slovensku zastupujeme najmä výrobcu NARVA z Nemecka, ale dodávame svetelné zdroje všetkých dostupných výrobcov už viac ako  20 rokov.

Ponúkame široký sortiment svetelných zdrojov a príslušenstva za priaznivú cenu v pomere ku kvalite, množstvo tovaru je skladom ihneď k dodaniu a tiež mám dlhoročné skúsenosti v odbore, preto Vám vieme poskytnuť aj dobré informácie o svetle a osvetlení.

V našej ponuke nájdete všetky druhy svetelných zdrojov:

>> Žiarovky : štandardné, dlhoživotné, nízkonapäťové, trubkové, hruškové, reflektorové, infražiarovky, vysokovýkonné, halogénové, kompaktné žiarovky.

>> Špeciálne žiarovky : miniatúrne, signálne, spektrálne, telefónne, zdravotnícke, projekčné, vedecké, železničné, letiskové a ďalšie.

>> Žiarivky : trojpásmové, plnospektrálne, Biovital, chladuvzdorné, farebné, UV trubice, akvaristické, kruhové, pre osvetlenie mäsa, pečiva. 

>> Výbojky : sodíkové, ortuťové, metalhalogenidové, keramické, zmesové.

>> LED : žiarovky, pásy, trubice, moduly.

>> Autožiarovky : klasické, halogénové, xenónové, všetky druhy.

>> Svietidlá : žiarivkové, výbojkové, žiarovkové, senzorové, podhľadové, núdzové, LED svietidla, iné.

>> Príslušenstvo : objímky, predradníky, napájacie zdroje, šošovky a ochranné skla pre návestidla, štartéry, zapaľovače, hliníkové profily, stmievače a ovládače pre LED.

A množstvo ďalších špecialit, ktoré sa nedajú bežne kúpiť. Ak potrebujete svetelný zdroj, ktorý neviete nikde zohnať, napíšte nám jeho popis, prípadne priložte obrázok a pokúsime sa Vám ho zohnať.

Určite nás Váš záujem poteší a tešíme sa na spoluprácu.

Kategórie

Výrobcovia

Zľavy  [viac]